Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос.

Пожарные клапана компании «Hidria IMP Klima» сертифицированы в Украине.

Компанія Hidria IMP Klima (Словения), в рамках програми захисту від вогню, запустила цього року нові пожежні клапани, які виготовлені відповідно до Європейського стандарту EN1366-2, і, які відповідають Українським вимогам.

Компанія «Hidria IMP Klima» успішно пройшла процедуру сертифікації пожежних клапанів відповідно до Українських нормативів:

ДБН В.1.1-7-2002 «Захист від пожежі. Пожежна безпека об'єктів будівництва;

ДБН В.1.2-7-2008 «Система забезпечення надійності та безпеки будівельних об'єктів.

Основні вимоги до будівель і споруд. Пожежна безпека»;

СНиП 2.04.05-91«Отопление, вентиляция и кондиционирование»;

ДСТУ Б В.1.1-4-98 «Захиствід пожеж. Будівельні конструкції. Методи випробувань на вогнестійкість.Загальні умови».

В результаті процесу атестації, для здобуття українських технічних умов, проходила процедура затвердження і розгляду установки і контролю над виробництвом, яка проводилась Державним центром сертифікації МНС України, а також сертифікаційні випробування в лабораторії «ТЕСТ» м.Бровари.

Сертифікати були отримані для пожежних клапанів Pl-10, Pl-19 і Pl-20; щодо межі вогнестійкості EIS 120 (120 хвилин у режимі вогнезатримуючих).

Пожежні клапани Hidria також використовуються для видалення диму ES 120 (120 хвилин, за температурою димових газів 600С ), що робить можливим видалити дим через мережу каналів і істотно збільшує безпеку споживачів.

Таким чином, Hidria IMP Klima успішно завершила програму розвитку продукції захисту від вогню для використання в системах вентиляції.

Пожежні клапани Pl-10, Pl-19 і Pl-20 пройшли множинні вимогливі випробування, що дає можливість встановлювати клапани в тонші стіни, перегородки (мінімум 100mm) різних типів. Клапана також оптимізовані з врахуванням енергозбереження і ефективніші чим подібні моделі що є в конкурентів.Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.
Вернуться к списку